PŘÍPRAVA K PROFESNÍ ZKOUŠCE - Říjen 2024

25000,- (celková cena kurzu) 

12500,- (záloha 50%)

 

Adresa: Kateřinská 155, Stráž nad Nisou

Skladem (>5 ks)
Kód: 2122
12 500 Kč
Kategorie: Profesní zkouška

21.10. - 25.10.

25.11. - 28.11.

 

29.11.  - Profesní zkouška

 

 

!!! Počet míst je omezen !!!!

 

 

Profesní zkouška manikérka - Liberec

 

Manikérka a nehtová designerka (69-024-H) 

 

Nachystala jsem si pro Vás 14-ti denní školení, abyste byly připravené na profesní zkoušku, která bude vrcholem celého procesu. Školení je velice rozsáhlé a zaměřené na ty nejdůležitější témata, které budou obsahem profesní zkoušky a nejen ty. Rozšířila jsem pro Vás školení o témata marketing, focení nehtů, okousané nehty a další, protože i toto jsou noční můry dnešních manikérek. Ráda bych Vás maximálně připravila na situace, které jsou běžné pro život manikérek v salonu.

 

Po absolvování tohoto školení a úspěšnému zvládnutí profesní zkoušky, můžete zažádat o živnostenský list bez nutnosti Garanta! 

 

Co vše bude školení obsahovat?

Motivace k práci, Materiály - vlastnosti, druhy atd.. 

- Administrativa a úřady - Hygiena a provozní řád, živnostenský úřad a další formality, které je třeba zařídit před zahájením podnikání, reklamační listy, kniha tržeb, paragony, zákaznické karty

- Anatomie nehtu

- Onemocnění nehtů

- Depilace a masáž rukou

- Parafínový zábal

- P-shine

- Druhy manikúry

- Možnosti gellaku

- Modeláž na šablonky - Gel a Akrygel - Praxe několik dní

- Francouzská manikúra

- Doplnění nehtů 

- Problematika nehtů - lžičkovité nehty, okousané nehty...

- Focení, získávání klientely a marketing

- Naučíte se kompletně vše, abyste zvládli profesní zkoušku poslední den

 

Celé školení je zaměřené na běžný chod salonu, abyste si uměly poradit i v situacích, kdy nebudete mít dokonalé nehty klientek. Je příjemné dělat modeláž na dokonalých nehtech. Ale poradit si s problematickými např. okousanými či lžičkovitými nehty, je větší problém. Vše toto je náplň kurzu. 

Školení je rozdělené do dvou týdnů abyste se mohly připravit na profesní zkoušku, která je poslední den. Pokud-li jste z dálky a bojíte se ohledně modelek, máme skupinu na Facebooku, kde jsou přidané lidi z okolí Liberce, kteří mají zájem být modelkami. Vždy jsme sháněli tedy modelky tímto způsobem. Kurzistky si je rozdělily do dvojice nebo měly každá svou.  

 

Během celého tohoto procesu Vám budu plně k dispozici, ale také po skončení školení budeme v kontaktu a můžete se kdykoliv na cokoliv zeptat nebo se poradit. 

 

Školení bude probíhat ve školícím centru, kde je plně vybavená učebna. K dispozici budete mít materiál a frézy Claudine, menší občerstvení každý den (káva, čaj, voda, ovoce a nějaké sušenky k zakousnutí). Televize, kde si budeme ukazovat schémata, fotografie onemocnění nehtů, videa atd. Příprava k profesní zkoušce není jednoduchá a celých 14 dní bude náročných. Je tedy potřeba zvážit, zda toto školení je vhodné pravé právě pro Vás. Nemusíte se ale bát. Jsem velice trpělivá, empatická a jsem vždy maximálně nápomocná. V případě nejasností či dotazů mě neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 739908244

 

 

Pro všechny účastnice kurzu sleva 10% na nákup materiálu Claudine a také pokud zakončíte profesní zkoušku úspěšně, dostanete ode mě 2 online školení dle vlastního výběru zcela ZDARMA.

 

Celková cena školení je 25000,- 

Předem je potřeba uhradit zálohu 50% pro rezervaci místa. 

Doplatek se platí nejpozději týden před zahájením kurzu. Údaje k platbě dostanete v následujícím emailu. 

V ceně je zahrnuta profesní zkouška.

 

 AUTORIZOVANÁ OSOBA: Lenka Vrabcová

 

 Než zakoupíte zálohu, přečtěte si PODMÍNKY PŘÍPRAVY NA PROFESNÍ ZKOUŠKU. Zakoupením zálohy souhlasíte s těmito podmínkami. 

 

Jakmile uhradíte zálohu, přidám vás do skupinky, kde si povíme další informace.

 

V případě že se přihlásí více jak 4 účastníci, profesní zkouška - poslední den - bude rozdělena do dvou dnů. Viz horní část textu. Pokud-li se účastnice nedohodnou, budou první termín první 4 účastnice, které koupili kurz první. Druhý termín pak následující účastnice. Vše je ale o domluvě. 

 

Fotky přoložené zde, jsou fotky kurzistek mého školení. 

 

 

Budu se na Vás moc těšit.

 

Lenka Vrabcová 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: