Kateřina Machaczková

Jelikož jsem dost výřečný člověk , byl pro mě celkem problém napsat něco krátce 😃
jméno je Kateřina Machaczková.
Nehtům jsem se začala věnovat v roce 2020,kdy jsem se zúčastnila prvního školení pro začátečníky . Ačkoli tohle pro mě nebyla dobrá zkušenost , posílilo to mou touhu nehtům se věnovat a dělat je hlavně správně .
Absolvovala jsem spoustu online kurzů a našla školitelku Lenku Vrabcovou ,která mě hned oslovila , protože to byla přesně ta práce, kterou jsem chtěla tvořit i já 😊 Tehdy jsem se seznámila i se značkou Claudine. U Lenči jsem absolvovala spoustu kurzů i osobně. Každá nová zkušenost mě posouvala dál a dál a já věděla,že tohle je činnost které se chci věnovat a nadále se rozvíjet . Tvoření nehtů je pro mě jiný svět , taková moje realita 😊 Na tvoření nehtů mě baví různorodost.
V létě 2023 jsem se rozhodla , absolvovat profesní zkoušku v oboru manikérka a nehtová designérka v Liberci ,pod vedením Lenky Vrabcové. Zkousku jsem úspěšně složila. ❤ Práci se značku Claudine jsem si zamilovala pro úžasné frézky , se kterými je práce pohádka . Mou srdcovou záležitostí jsou Fiber Gely ,pro jejich krásnou barvu a dokonalou konzistenci ❤️
AMBASSADOR - můžete mě kdykoliv kontaktovat, ohledně rad k materiálu Claudine