Podmínky přípravy na profesní zkoušku

Info k přípravě na profesní zkoušku včetně profesní zkoušky. 

 

 

Platební podmínky:

 

Celková cena školení je 23000,- (cena je včetně profesní zkoušky)

12500,- je záloha , která se hradí z objednávky e-shopu a díky této záloze budete mít rezervované místo. Bez zálohy není možné místo rezervovat. Po odeslání objednávky na e-shopu máte 7 dní na zaplacení. Jakmile nezaplatíte zálohu, objednávka se po 7 dnech stornuje. 

Doplatek 12500,- je splatný nejpozději týden před zahájením školení na účet číslo: 309909909/0600. Tuto informaci dostanete e-mailem. 

Za tuto cenu máte  9 dní školení. Tyto dny jsou předem vypsané na e-shopu a 1 den profesní zkoušky. 

Vrácení 50% ceny je nejpozději 30 dní před zahájením kurzu bez udání důvodu. Po překročení této doby je záloha nevratná v plné výši. V případě že budete nemocní, je možné posunout termín na následující termín po zhodnocení situace (lékařské zprávy nebo jiných okolností) 

V případě že se školení nenaplní a bude nízká účast, vyhrazujeme si právo na posunutí termínu. V případě že pro Vás budou následující termíny nevyhovující, vrátíme vám plnou částku zpět, kterou jste nám uhradili. 

 

 

 

ZRUŠENÍ ŠKOLENÍ:

 

Zrušíte-li školení méně než 30 dní před školením, záloha 12500,-  propadá v plné výši. Tato částka je použita na náklady spojené s organizací a k pokrytí ušlého zisku. Pokud ale rušíte školení z důvodu nemoci, můžete školení jednou převést na jiný termín. 

Jakmile zrušíte rezervaci místa více jak 30 dní před zahájením kurzu, vrátíme Vám 50% z úhrady zálohy. Tudíž Vám vrátíme 5750,- Druhá polovina bude použita na náklady spojené s organizací. 

Objednáte-li si školení, zaplatíte zálohu a pak nebudete reagovat, popřípadě nepřijdete na kurz, záloha opět propadá na náklady spojené s organizací a k pokrytí ušlého zisku. Stejně tak pokud v průběhu školení nebudete docházet na jednotlivé dny dle termínů na e-shopu, není možnost jakékoliv náhrady. 

 

Profesní zkouška:

Pokud-li neúspěšně absolvujete poslední den zkoušku, můžete využít náhradní termín (je vypsán na e-shopu Claudine.cz) za částku 4000,-

 

 

ZAKOUPENÍM ZÁLOHY SOUHLASÍTE SE VŠEMI PODMÍNKAMI