Gellak + Hloubková manikúra WORKSHOP

SLEVA 50% PRO KAŽDÉHO, KDO SI ZA PLNOU CENU ZAKOUPIL ZÁKLADY A DOPLNĚNÍ. více info níže

Online workshop k dispozici na celý 1 rok

Zakoupením online kurzu souhlasíte s podmínkami uvedených níže. 

ŠKOLENÍ PRO POKROČILÉ A PROFESIONÁLNÍ NEHTAŘKY 

POUZE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ

Skladem (>5 ks)
Kód: 2002
1 700 Kč
Kategorie: Online
Gellak + Hloubková manikúra WORKSHOP
Novinka
ZDARMAZDARMA
Na YouTube a jiných prohlížečích můžete sledovat jak se dělá hloubková manikúra. Mnoho z vás by ji chtělo ovládat jako leckterá Ruská profesionálka. Bohužel ale na svých videích neukazují a nevysvětluje jaký sklon frézy nastavit, rychlost otáček u brusky, tipy, triky a fígle jak na to. V tomto školícím videu se to naučíte. Důrazně však upozorňuji že video není pro nováčky ale pro zkušené nehtařky a profesionály. Chybou v postupu si můžete totiž ublížit. 
 
 
Chápu že hodně z vás tyto školení neuznává. Ani já. OPRAVDU DOPORUČUJI TOTO ŠKOLENÍ ZAŽÍT OSOBNĚ, pokud nemáte jinou možnost. Chápu ale že je tu spousta nehtařek, které to chtějí umět a nemohou si nikam dojet. A zase zkoušet to na ,,prasáka,, z vidí na YouTube,  kde je 20% z informací, které potřebujete? To už jsem radši udělala tuto variantu. 
 
Výhodou online workshopu je hlavně v tom, že si můžete video přehrát a přetáčet jak dlouho chcete po dobu jednoho roku. Tento workshop posune každého, ať už o teorii nebo praktickou část. Tento workshop je absolutně sestříhaný bez hluchých míst. 
 
Co nás čeká?
 
- Důkladná hloubková manikúra 
- Důkladná přístrojová manikúra
- Modeláž gellakem
- Francie gellakem 
- Natíraná verze gellaku
- Barva pod kůži
- Modelační gellak se zpevněním špiček polygelem
- Stavěný gellak se zapuštěnými třpytkami
- Tipy, triky a fígle ☺️
 
 
 
Co si připravíte? (Co jsem použila ve videu- pracovat můžete se svými materiály, ode mě je to doporučení - VĚTŠINU PRODUKTŮ NAKOUPÍTE NA NAŠEM ESHOPU)

- Štětce
- Pilník 150-180
- Rubber Base  
- Fiber base 
- Pusher
- Pěnový pilník
- Brusku, frézky
- Poznámkový blok a tužku 
- Nůžky na kůžičky
- Štětec na prach
- Cleaner a buničina
- Vrchní Top 
- Pomerančové dřívko
- Acrypolygel
- Třpytivý gel
 
 
 
 
 
 
 U tohoto workshopu dostanete certifikát, po splnění zadání. Vaše zadání je poslat 2 hotové nehty gellakem. Alespoň dvě techniky z online videa. Na E-mail, ze kterého vám přišel workshop, mi pošlete fotky výsledné práce. Vše potřebné najdete ve workshopu.
 
Tento kurz je doškolovací a není možné si s ním otevřít živnost. K tomu je rekvalifikace nebo profesní zkouška a ty se online nedělají
 
Abyste mohli toto video sledovat, je potřeba mít tento workshop zaplacený a pak v e-mailu dostanete instrukce pro nastavení, aby vše fungovalo jak má. 
Pokud si nebudete s čímkoliv jistí, napište e-mail a jsem Vám plně k dispozici. 
 
 
 
Jakýkoliv Copyright je ZAKÁZÁN! 
 

ZÁSADY COPYRIGHT K ONLINE WORKSHOPU
Fyzická osoba Lenka Vrabcová 
se sídlem Svatoplukova 648/8 46001
identifikační číslo: 04093488


pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.claudine.cz

1. Úvodní ustanovení
1.1. Tyto obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) fyzické osoby Lenka Vrabcová, se sídlem Svazoplukova 648/8, identifikační číslo: 04093488 , (dále jen „prodávající“) upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „občanský zákoník“) vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou (dále jen „kupující“) prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na internetové adrese www.claudine.cz (dále jen „webová stránka“), a to prostřednictvím rozhraní webové stránky (dále jen „webové rozhraní obchodu“).

2. Copyright

2.1 Kupující se zavazuje, že obsah online workshopu nebude žádným způsobem kopírovat a sdílet s jinými osobami. Kupující nesmí obsah videí a poskytnutých souborů nikde zveřejňovat.

2.2 Kupující pokud je zároveň i školitelem manikúry, nehtového designu či pedikúry, nesmí techniky obsažené v tomto online workshopu kopírovat či napodobovat a obohacovat se tím.

2.3 V případě že dané podmínky poruší, lze požadovat ušlý zisk v plné výši a smluvní pokutu v rozmezí 50 000-200 000kč.

 

ZAKOUPENÍM WORKSHOPU ZÍSKÁVÁTE TAKÉ JEDNORÁZOVOU

15% SLEVU NA VEŠKERÝ MATERIÁL.

SLEVY SE NESČÍTAJÍ!!!!

 

Jak získat tuto slevu?

  1. Zakoupíte si online workshop
  2. Po shlédnutí, až si budete chtít frézy (sleva se vztahuje jen na frézy, ne na krabičky či jiná školení a podobně) objednat, si standardně objednáte na našem e-shopu
  3. Do poznámky napíšete : Prosím slevu 15%
  4. Odešlete objednávku
  5. Slevu Vám sami nastavíme ručně a pošleme Vám rekapitulaci s opravenou cenou
  6. Zaplatíte objednávku se slevou
  7. Slevy se nesčítají (pokud již na našem e-shopu je jiná sleva na produkty, tato sleva nejde přičíst)

SLEVA 50% PRO KAŽDÉHO, KDO SI ZAKOUPIL ZÁKLADY A DOPLNĚNÍ ONLINE V PLNÉ CENĚ. 

 

Stačí vytvořit objednávku na e-shopu (plnou cenu) a napsat do poznámky, že žádáte o slevu 50%. My zkontrolujeme zda jste si zakoupili školení základy a doplnění. Pokud ano, zkontrolujeme zda tam nebyla sleva. Pokud jsi měl obě školení v plné výši, pošleme ti obratem rekapitulaci na částku se slevou. 

 

Těším se na vaše recenze. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.